February 2012

10. února

10. february 2012 at 19:00 | Naervon
Zdravím, zdravím :)

Dneska jsem byla první den v nové práci (teprve školící den, až od nového týdne to pojede naostro) a jsem vyplivnutá :D budu dělat v callcentru a vnucovat lidem slevněné internety :D a už se na to <sarkasmus> moc těším! </sarkasmus>.

Každopádně konečně něco :)

Jak jste se možná už dočetli u Pompin, ráno mi napsala, jestli s ní nechci uspořádat LS, a já kývla. Možná toho budu ještě litovat, možná to nevyjde, ale předběžně jsem se chtěla zeptat, kdo by měl chuť na LS pod vedením mým a Pompin? Konala by se v červnu, někdy ke konci, pravděpodobně. V Brně. Pokud se ozve více lidí, tak zítra založím stránky :)

Btw. přijede k nám natuty náš první standart Stone koník, jsem natěšená naprosto neuvěřitelně :))) je starší, z roku 2001, a je neuvěřitelně krásný, alespoň pro mě <33

A možná k nám přijedou navíc další, to záleží, kolik si zvládnu vydělat nad rozpočet :)

A to je zatím vše, pardon za tyhle malinko zbytečné novinky :D

Prostě dokonalost :)

10. february 2012 at 12:00 | Naervon |  Model Horse Info
Našla jsem oslňující důkaz toho, jak může vést perfektní art resin + mistrovská práce s airbrushem + skvělá dovednost s fotoaparátem k absolutně neuvěřitelné, dokonalé fotce.

A rozhodně se chci s vámi o ni podělit :) takže tady:
***
***
Nádherné kobči španělského typu, jako živé... umírám krásou :)

Našli jsme potomka :)

8. february 2012 at 12:37 | Naervon
Na ranči Demetri jsme našli potomka našeho achaltekince, Sira Galahada, o kterém jsme dosud nevěděli. Možná byl Sir připuštěn dříve, než se k nám dostal, nicméně máme moc velkou radost, že se jeho syn našel :)
Tady je náš pyšný otec:
***
***
Jeho krásná nevěsta Third Times A Charm, patřící ranči Demetri:
***
(foto by Mazel)
***
A nalezený potomek, pojmenovaný Sir Tristan:
***
***
***
Moc děkujeme Mazlovi za spolupráci při hledání :)

Novinky 6, - 7. února :)

7. february 2012 at 12:54 | Naervon
Tak, čím začít?
Je tu hlavně jedna velká zpráva, a to, že předposlední část objednaných koníků přijela :) sice jsem za ni musela zaplatit šest stovek clo, protože týpek těch pár krabiček poslal v gigantické krabici a narozdíl od těch prvních prodejců z MHSP uvedl typ zásilky "merchandise"... no, co už.

Koníci samotní jsou dokonalí :)
***
***
A hříbátka schovaná ve dvířkách jsou prostoě roztomilá! Nevím, jestli jsou u každého pár stejná, ale ta moje byla u páru paint x bucskin = bucskin paint :D, tažní grošák x strakoš = ležící strakáček a dvojice grošák x vraník měla pro mě nepochopitelné rezavo-bronzovo-měděné lehoulince metalické hříbo :D :D
Show Stoppers jsou boží všichni, až na roanku, která se mi líbí nejvíce, ale má z krabice odřené uši a jakýsi divný rezavý šmrnc přes lysinku, který jsem si jistá, že tam být nemá... zkusím opravit, uvidíme :)

Btw. Polka dot Parade jsem si objednávala už dopředu s tím, že si nechám jen dva koně, ty druhé dva prodám. Jsou krásní, ale ne můj šálek čaje... Takže kdo chce, tyto dva označené, každého za 150,- ?
***
***
Co se týče hříbátek, mám jich teď sedm, co se musí narodit, takže jsme najednou náhodou zjistili, že máme spoustu březích klisen (jaké překvapení :D)
Všichni už se na nové přírůstky těšíme :) Hlavně proto, že naše dvě paintí kobyly čekají potomka po Orionovi :)

Dneska také nafotím všechny nově příchozí, ale protože mám málo času, bude fotek jen pár a vy je uvidíte především až v profilcích koní :)

Dneska také odesílám první várku balíčků: a prosím ty, kteří mi neposlali adresu, aby tak udělali... já vážně nejsem jasnovidec :P pokud nebudu mít adresy do konce týdne všechny, zamluvení koníci těch, kdo ji neposlali, půjdou znovu na prodej.

Co se týče plánů na další dny až týdny, kromě libovolných článků bude každý den v 18:00 vycházet jeden profil, a je už jen na vás, jestli ho okomentujete nebo vůbc přečtete, netrvám na tom :D vím, že to musí být hrozná nuda :)

A to je všechno, pro dnešek :) mějte se krásně a profilkům zdar x)

Podvečerní dávka roztomilosti :D

5. february 2012 at 18:33 | Naervon
Ten kůň je takový flegmouš :D

4. 2. Den pod psa + fotky :D

4. february 2012 at 21:57 | Naervon
Den dalo by se říct na nic.

Proč?

Kromě toho, že jsem dodělala dvě CMka (tak napůl povedená, pořád si nejsem jistá, jak se budou líbit) a konečně nafotila hordu nováčků, se stalo několik blbých věcí, tedy spíš konfliktů s lidmi. Připadám si, že mám dneska snad "hádavý" den...

A navíc jsem se před chvílí dozvěděla, že moje naděje získat jednoho nebo více vážně dokonalých koní je lichá... :'((

Co se fotek týče, zkoušela jsem je umístit na pozadí jednoho obrázky, co jsem stáhla z netu a nechala barevně vytisknout, a nevypadá to špatně... rozhodně líp, než venku, kde to vypadá, jako když se každou noc projíždějí traktory - hnusně a rozbláceně. A nijak moc tomu ani nepomáhá, že foťák stávkuje, už jen když se podívá z okna. Ale fotky jsou a mně se líbí, takže (pardon, pardóón) čekejte v průběhu týdne další salvu profilů :) každý den přednastavím minimálně jeden.

A to je pro dnešek všechno, asi. Na ochutnávku vám tu dám svoji dnešní oblíbenou fotky tinkerky Aegwynn :)
***
***
A ještě sladkou vranku Cassidy <3
***
***
A ještě Orliška <3
***
***
A zlatíčka Orionka <3
***
***
A na závěr (úplný :D) fotka mé lásky, Malfuriona <3
***
***

Značka Julips Pony/Horses

4. february 2012 at 18:00 | Naervon |  Model Horse Info
Zdravím...

Koníka z ranče Sweet Succes zajímala velikost a možnost nákupu tzv. Julips Pony nebo Julips Horses, o kterých se zmiňoval v nedávném článku též Appaloosa. Mně to zajímalo taky ;)

A kdo hledá, najde...
Julips jsou koníci původem z Velké Británie. Jsou to koníci asi 15 centimetrů vysocí, s "pravými" žíněmi a ohybatelnými klouby. Vyrábějí se kupodivu velmi dlouho, už od roku 1945. Koupit se dají především na jejich stránkách http://www.juliphorses.com ale záležitost to levná není. Jeden koník v setu s jezdcem a několika doplňky stojí 30 liber, tzn 900Kč. Samotného koně seženete za 18 liber (hříbě za méně), tj 540Kč.
A pár fotek, aby tématu neznalí věděli, o čem to tu blábolím ;)
***
Silver Mist
***
Isabella & Icicle
***
Rosie & Rocket
***
Black Diamond
***
David & Dandelion
***
Labrador
***
Roztomilí :) ti pejsci mi teda přijdou jako nějaké součástky dětského lega, ale druhého bělouše odshora bych docela chtěla mít :)

O prodeji a novinky

2. february 2012 at 23:38 | Naervon
Takže, nejdříve k prodeji. Vystavím ho tady přesně v pátek 3. února v 19:00 .

A co se týče komentářů, prosím vás, odpusťte si komenty typu "proč je prodáváš, to je škoda". Jsem pevně rozhodnutá je prodat, protože potřebuju a chci, a nepotřebuju, aby mi tady někdo, kdo stejně beztak nic nekoupí, moralizoval.
Je to vážně moje věc, koho prodávám, kdy a jak.

Co se týče odesílání, budu posílat všechno na dobírku bez výjimky, nechce se mi to řešit jako minule, že někdo platil v obálce, někdo složenkou, někdo na dobírku a já v tom měla guláš, ještě když se mi podělal počítač a smázlo mi to notes přesně na tyhle transakce. Čím víc koníků si koupíte, tím levnější vás poštovné vyjde ;) Bude to bez ohledu na velikost balíčku za 60Kč, pokud tuhle cenu dobírka přesáhne, doplatím ji ze svého.
Na CLS či jiné LS nepředávám, penízky potřebuju nutně teď, ne za dva měsíce.

Ceny jsou dané, a jen já se rozhodnu, pokud je snížím, takže prosím neškemrejte, že "to je moc drahý, koupím si to půlku".

Čím více si toho koupíte, tím více mi pomůžete, neboť momentálně šetřím na něco, co je pro mě docela vysněná a důležitá věc. Budu ráda za každý větší nákup (ono přiznejme si, když si deset lidí koupí každý jednu věci za 50Kč, je to balení přece jen otravnější, než kdyby si všechno koupil jeden člověk). Kontrolujte si komentáře před vámi, je možné, že si někdo už věc, kterou chcete, zabral. A pokud jste opravdu první, pošlete mi na email Katevalter@seznam.cz svoji adresu, ať to odsejpá :)

A dost o obchodech, něco málo o nás :)
Dneska jsem dodělala tradi kobylku pro Pompin. Zítra ji nafotím, a vzhledem k tomu, co jsem slíbila, se tu fotky objeví poté, až balíček odešlu a Pompin ji rozbalí. Snad se jí bude líbit, já osobně se s ní budu loučit moc nerada :D Moje první Tradi CM a moc se mi líbí... však uvidíte. ;)
Pompin, ozvi se mi prosím na maila ;)

Co se CMek týče, rozdělaných mám ještě několik... plánuju je dodělat v pátek/sobotu a v neděli vzít všechny nováčky a CMka někam na vycházku a nafotit jim profilové fotečky :) jen škoda, že v Brně není sníh, ty ve sněhu vypadají skvěle...
No, co už.

Na ranči pořád vládne těšící se atmosféra, protože je docela dost koní stále na cestě - ti, co přijeli, už dostali jména a pomalu se poznávají s lidmi, koňmi i ostatními zvířaty na ranči. Rosegray andalusan se předvedl jako dominantní bestie, když při seznámení se Sheitanem, "alfa hřebcem" našich stablíků odmítl uznat, že by někdo mohl být nad ním, a spráskal našeho arabského prince, že jsme se o něj až báli. Ale kromě uražené pýchy a ješitnost mu nakonec nic moc nebylo :D andalus tak urval místo prvního hřebce a dostal jméno "Soberano" (ze španělštiny volný překlad jako "suverenénní, svrchovaný vládce"). Zkráceně mu říkáme Sobík :D
Palomino arábek se ukázal být nečekaně palomino arabkou :D (nekecám, první tenhle mold udělaný jako klisna, docela mě to překvapilo) dostala jméno Jasmine :)
Všichni už se na svoji první vyjížďku těší :)

A to je všechno, držte mi prosím palce, ať mi moje snažení vyjde......
***
***
Prostě dokonalé CMko ze stone chips draftera... až se naučím, jak to dělají s tou přidělanou hřívou a ocasem, nic už mě nezastaví, udělám si stejného >:D MWHAHAHA >:D


Romero

2. february 2012 at 23:10 | Naervon

Romero

Fakta pro Silverhooves ranč:
Jméno: Romero
Původ jména: vymyšleno
Přezdívka: ---
Show name: SHR Romero
Plemeno/Rasa: Andalusian
Pohlaví: Hřebec
Matka: ---
Otec: ---
Věk: 13 let
Připouštění: 0
Zaměření: Výstavy, drezura
Získaná ocenění: ---
Povaha: Mazlivý, snadno se vyplaší, temperamentní
Historie: Romero k nám přijel kolem Vánoc, koupili jsme ho, neboť doufáme, že se ukáže vhodným na výstavy. Potřebujeme náš ranč vhodně reprezentovat ;)
*
*
*
*
Fakta v reálu:
Značka: CM Peter Stone Chip
Výroba: Akrylky, pastely, lak
Cena původního moldu: 150,-.
Vzácnost: 10/10
Stav: Skvělý

Zafir

2. february 2012 at 23:09 | Naervon

Zafir

Fakta pro Silverhooves ranč:
Jméno: Zafir
Původ jména: vymyšleno
Přezdívka: ---
Show name: SHR Zafir
Plemeno/Rasa: Thoroughbred
Pohlaví: Hřebec
Matka: Zenyatta
Otec: Citation
Věk: 3 měsíce
Potomci: 0
Zaměření: Zatím žádné.
Získaná ocenění: ---
*
*
*
*
Fakta v reálu:
Značka: Breyer Stablemates
Původ: Gift set Fun foals
Cena koně: 75,-.
Vzácnost: 5/10
Stav: Skvělý, ani škrábanec