June 2013

Report ke dni předposlednímu červnovému

29. june 2013 at 10:36 | Naervon |  Newsletter
Zdravím... Prázdniny volají na většinu z vás, co? Taky bych si dala říct :)

Ale proto nepíšu - chci dát vědět, proč jsem se dlouho neozvala a proč se dlouho neozvu. A nejdříve bych se chtěla omluvit lidem na HLS - ti co mají fb už vědí - měla jsem jistou nehodu a zranila jsem si kotník, protože jsem nakonec nebyla na show :( Mrzí mě to za lidi, kterým jsem slíbila že tam budu a na které se těšila, i za mně samotnou... připravovala jsem se sice narychlo, ale těšila jsem se hodně. HLS měla být moje první LS od MLS, kde jsem byla před více než rokem... No nic :(

Přišly DAH koníci a s nimi i jeden limitovaný starší kousek od Stona, roan Marwari - u kterého mě překvapilo, že je to klisnička. Díky tomu i díky tomu sladkému pohledu má u mně vyhazené místo, já OF Stone kobylky nepouštím :D Sir Galahadd je nadšený, konečně má kobylku :)
A Edince se konečně narodilo hříbátko, po dloooouhém čekání :D
Fotky nějaké ukážu až se přestěhujeme a dorazí i resinky od Lin a úplně dokončím svoje CMka, některé DAH budou společně s CMky na prodej, protože s tím stěhováním a tím, jak v novém bytě skoro nic není potřebuju nějaké prachy navíc.

CMka jsou nicméně v podstatě hotová, malovací část - takže ti, kterým dneska v poklusu nebudu lepit mohér, už odpočívají hotoví a schne jim pořádně lak :)

Stěhujeme se tento víkend, tak to bude s doděláváním, úklidem a balením docela fuška... nemám ponětí, jak to v novém bytě bude s interneteme, bohužel...

A to je ode mně zase prozatím vše... zatím se mějte, brzy tu bude Prodej :)
***

Já a HLS

18. june 2013 at 18:52 | Naervon |  Newsletter
Tak, nachýlil se skoro do půlky poslední týden před Harmony Live Show (stránky zde) a je jasné - pojedu. Bála jsem se, že to nevyjde se stěhováním, ale to se uskuteční až víkend po tomhle, takže dobrý.
Už se těším na to horečné stíhání příprav, čištění koní, balení a psaní lístků noc před LS :D

S kategoriemi to předběžně vypadá takhle (do každé podkategorie jsou dovoleny tři modely):

A. OF Breyer + Peter Stone (Traditional + Classics + Pebbles)
Nezúčastním se, nemám s čím.

B. OF Breyer + Peter Stone (Stablemates + Chips+Mini whinies)
4. Lights - lehká plemena > Pravděpodobně Seabiscuit nebo Niffy, rozhodně budu brát alespoň jednoho z chips plnokrevníků, Edie nebo Lita. O třetím kandidátovi ještě nemám ponětí, chci ho ale na jiném moldu než Seabiscuit a Chip TB.
5. Drafts - všichni tažní > Tady je to jasné, triple Stone - Ethel, Rhett a Tinsel
6. Others - ostatní plemena + fantasy + poníci + hříbata > Rozhodně pojede Starlett, o zbylá dvě místa bojují Party Boy, Cinnamon, Caramel a Isidor.

C. OF Schleich, Collecta, Bullyland, Papo, Safari, ...
Nezúčastním se, nemám s čím.

D. Custom Breyer + Peter Stone (Traditional + Classics + Pebbles) NEOMEZENÝ POČET KONÍ
Nezúčastním se, nemám s čím.

E. Custom Breyer + Peter Stone (Stablemates + Chips+Mini whinies) NEOMEZENÝ POČET KONÍ

Tady to bylo těžké rozhodování. Ať už jsem jaká jsem, jsem jenom člověk toužící se pochlubit hezkými koňmi. Nicméně na takové menší lokální LS by to bylo hrubě nefér stavět resinky malované zahraničními umělci proti obyčejným CM, tudíž jsem se rozhodla, že CMka pojedou jen ta tvořená mnou.
Takže za mně pojedou oba poníci, appík Sheridan a appinka Sweetie Belle, leopard Falthvir, ryzka Firestorm a jako jediný resin Kaelthas, malovaný mnou. A případně fantasy Maelstrom's Grace.

F. Custom Schleich, Collecta, Bullyland, Papo, Safari, ... !NEOMEZENÝ POČET KONÍ!

Nejsem přihlášená, ale možná stihnu dokončit andaluskou klisnu...

G. Performance - All
10.Jízda > Rozhoduju se mezi Cinnamon s westernem, či anglií v podání ještě neznámého koně.

11.Vlastní výrobky > Uvidím, zda vyhrabu nebo stihnu připravit nějaký hezký arabský show set.

H. Scénky
Ne-e, byla jsem líná :D

I. zvířata
Plánuju vzít pejsky, mnou malované kovové afghánské chrty, tak uvidíme, jak se jim bude dařit :)

Vzhledem k tomu, že každým dnem čekám DAH koníky, poměry v kategoriích ještě možná změním - přihlašování jednotlivých modelů až na místě se mi docela hodí :)

Připomínám holkám, co u mně mají zamluvené koně či poličku, ať se nezapomenou přihlásit! Nechce se mi to tahat tam a zpátky, byť je to kousek :)

Tak zatím ahoj a nazdar v sobotu! :)
***

Jen stručně

9. june 2013 at 20:48 | Naervon |  Newsletter
Omlouvám se, že na to tady tak peču poslední dobou, ale přijde mi, že nevím, kde mi hlava stojí... opravy bytu, celkový úklid před stěhováním, potřebuju hnout s trvalým bydlištěm - takže brzo nastane chvíle, kdy nebudu moct přijímat balíčky, neboť změna občanky je věc cca 3 - 4 týdnů a ta náhražka, co vydávají, není na poště uznatelná (řidičák ani pas nemám, bohužel).

Do toho si chci udělat čas na HLS, ale vážně nevím, jestli to zvládnu...

DAH koníci už jsou na cestě, konečně - až dorazí oni a ještě jedna posila, tak slibuju, že vám tu dám profily úplně všech nových koníků (tedy spíš vlastnoručně vyrobených CMek). Zatím mi zbývá čas leda tak na to, občas utrousit fotku dvě na facebook, na smysluplný delší zajímavý článek prostě nemám čas. Když mi nějaký vybyde, tak ho radši věnuji focení či vyprávění dračího doupěte, popravdě...

Ta zmíněná posila jsou resinky (momentálně) na cestě k Lintith, domluvily jsme se na výměně a já jsem strašně šťastná, že mi prokázala tu čest a souhlasila výměnou namalovat moje resiny, její práci jsem obdivovala dlouho na všech LS, ale sama jsem doposud žádné CM 'made by Lin' ve stádě neměla :)

Jak se vede vám?
***
***
Jeden z nováčků, Almanzor - sc. Brigitte Eberl, art. Sheryl Leisure

Noví SM!

6. june 2013 at 14:05 | Naervon |  Newsletter
V druhé půlce roku se můžou sběratelé mrňousků těšit na nové koníky! Breyer totiž vydal nové Mystery Foal setíky, a tentokrát se dá v krabičce se schovaným hříbětem najít vzácný zlatý model! Jsem zvědavá, jak moc vzácná zlatá hříbátka budou a na jakém moldu :)) A tady už jsou fotky!
***
***
Krasavci všichni :)
***
***
Nový poník! Yay!
***
Co vy na ně? :)

Dnešní prodej

2. june 2013 at 14:29 | Naervon |  Newsletter
Dnes, tj neděle 2. června, zde bude v 19:00 vystaven prodej, jak starších věcí tak nových CMek ;))
***